Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Whatsapp Sohbet - Whatsapp Bilgi Arama Özelliği - Whatsapp Chat


WhatsApp Bilgi Arama Özelliği

Whatsapp Bilgi Arama Özelliği

Corona virüsü salgını ile dünyadaki birçok şehir tecrit altına alınıyor ve insanların virüsleri yayma riskini azaltmak için evde kalmaları tavsiye ediliyor. Bu süre zarfında, birçok insan çevrimiçi olarak birçok bilgi paylaşıyor.

Bunların bazıları doğru, bazıları ise ne yazık ki yanlış. Yanlış bilgilerin önüne geçmek için WhatsApp bilgi arama özelliği üzerinde çalışmaya devam ediyor.

WhatsApp, Corona virüsü bilgi sitesi kuruyor
WhatsApp bugün, devam eden Corona virüsü pandemisi hakkında yanlış bilgilendirme ile mücadele etmek için yaptığı yeni web sitesini duyurdu.

Hepimize gün içinde WhatsApp üzerinden birçok bilgi iletiliyor. Bu bilgilerin her zaman doğru olduğunu ne yazık ki söyleyemeyiz.

WhatsApp bilgi arama özelliği ile kullanıcılara bilgileri daha hızlı bir şekilde doğrulama imkanı sunacak. Bu özellik sayesinde size bir mesaj iletildiğinde tıpkı aşağıdaki gibi, mesajın yanında bir büyüteç simgesi çıkacak.

Kullanıcı bu simge üzerilerin iletilen bilgiyi hızlı bir şekilde arayabilecek.

WaBetaInfo tarafından yapılan duyuruya göre, bu özellik WhatsApp beta sürümü 2.20.94 ile herkes için kullanılabilir hale geldi. Beta sürecinde olan özelliğin tüm eksikleri giderildiğinde nihai sürümle birlikte kullanıcılara sunlacağını söyleyebiliriz.Toplam 2 Yorumlar
Alquist

WhatsApp bu konuda bilgi paylaşımı yapa bilir bence. Bilgi icin teşekkürler.

Sibel

Whatsapp sohbet artik lafazan.net ile yasaniyor

Bir cevap bırakın.