Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Almanya Sohbet Hattı - Almanya Sohbet Sitesi - Almanya Mobil Chat Hattı


Almanya Sohbet Hattı

Almanya Sohbet Hattı

Almanya Sohbet Hattı odaları, çeşitli konular hakkında tartışmalara katılmak için eğlenceli bir yerdir. Çevrimiçi sohbet odalarını sık sık kullananların çoğu iyi insanlar olsa da, diğer insanları ağlarına düşürmek veya onlara zorbalık yapmak için orada bulunanlar da vardır.

Neyse ki, kişisel bilgilerinizi gizli tutmak için bazı adımlar atarak, çevrimiçi tanıştığınız kişilerle etkileşime girerken dikkatli davranarak ve sizi tehdit eden kişilerle iletişimi sonlandırarak, kendinizi art niyetli kişilerden daha iyi koruyabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizi Gizli Tutun

Herkese açık sohbet ortamlarında bilgilerinizi sınırlayın. Bazı niyeti kötü insanlar sizden kişisel bilgilerinizi isteyebilirken, diğerleri sizi takip edebilir ve hakkınızda bilgi almak için size yaklaşabilir. Bunu önlemek için sohbet odalarında belirli bilgilerin miktarını sınırlayın.
Genel ilgi alanlarınız veya yaşadığınız ülke gibi yalnızca kendiniz hakkında çok genel bilgiler koyun.

İnsanlara nerede yaşadığınızı söylemeyin. Bir sohbet odasında güvende olmanın belki de en önemli kısmı, gerçek fiziksel konumunuz hakkında bilgi vermemektir. Bu bilgi olmadan, insanlar size fiziksel olarak zarar veremezler. Sonuç olarak, kimseye nerede yaşadığınızı, takıldığınız yerleri, okula veya işe nereye gittiğinizi söylemeyin.

Tam adınızı vermekten kaçının

Adınızı kullanmak yerine bir takma ad veya rumuz kullanmayı deneyin. Bu şekilde, çevrimiçi varlığınızı kişiselleştirebilir, ancak kişisel bilgilerinizi ve hayatınızı koruyabilirsiniz. Sonuçta sohbet odalarında tanıştığınız kişilerin gerçek adınızı bilmesine gerek yok.

Telefon numaranızı vermeyin

Birine telefon numaranızı vermeniz uygun gibi görünse de, o kişi numaranızı sizi taciz etmek, takip etmek ve/veya sizi korkutmak için kullanabilir. Ayrıca, onlara güvenmenizi sağlamak ve sonra sizi manipüle etmek için telefonu kullanabilirler. Sonuç olarak, çevrimiçi tanıştığınız kişilere asla telefon numaranızı vermeyin.

Fotoğraf paylaşmaktan kaçının.

Fotoğraflarınız sizi tanımlamak için kullanılabilecek sokak adları, plakalar veya diğer bilgileri göstermese bile, bunları yayınlamak sizi yine de tehlikeye atabilir. Sizin (veya arkadaşlarınızın) neye benzediğini gösteren fotoğraflar, istenmeyen ilgiyi teşvik etmek için yeterli bilgiyi verebilir. Sonuç olarak, bir kullanıcınin veya takipçinin dikkatini çekebilirsiniz.

Almanya Sohbet Hattı Sizlerin Güvenliği Için Kuralları Önemsiyor

Almanya Sohbet Hattı’na girerek, en az 16 yaşında olmayı kabul etmiş olursunuz. Burada olduğunuz sürece ırk, yaş veya cinsiyete dayalı ayrımcılık yapmıyoruz. Bu yüzden reşit değilseniz, lütfen şimdi ayrılın.

Skype gibi hiçbir telefon numarası, e-posta veya anlık mesajlaşma kimliğinin herkese açık olarak yayınlanmasına izin verilmez.
18 yaşından küçük kullanıcıların fotoğraf linklerini paylaşması kesinlikle yasaktır. Bunun olduğuna şahit olursanız, lütfen derhal bir yönetici veya moderatöre bildirin.

Sahibi olmadığınız içeriği paylaşmayın veya dağıtmayın. Bu, resimler, özel sohbet mesajları ve kişisel bilgileri izin almadan asla paylaşmayın.
Almanya Sohbet Hattı kullanıcılarının suistimal edilmesiyle ilgili herhangi bir şüpheli faaliyet, derhal bir mod veya yöneticiye bildirin.


Diğer kullanıcıları hiçbir şekilde rahatsız etmeyin. Yaparsanız yasaklanırsınız.
Onlara ne kadar güvenebileceğinizi düşünürseniz düşünün, hiç kimseye kişisel bilgilerinizi vermeyin.
Biri sizi rahatsız ediyorsa, lütfen sağlanan ignore seçeneğini kullanın.

Gerçek dünya Sanal dünyadan çok uzak değil, bir Sohbette istediğiniz kişi olabilirsiniz ama bu yine de sonuçlar doğurabilir. Burada sizi tehlikelerden korumak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, kötüye kullanımı basit bir tıklama ile bize bildirebilir, bir kullanıcının size karşı yanlış bir tutumu olması durumunda yardım isteyebilirsiniz.

Her durumda, temel kuralları her zaman hatırlayın, kişisel verilerinizi, telefon numaranızı ve gizliliğinizi tehlikeye atacak diğer bilgileri asla yayınlamayın.Toplam 8 Yorumlar
Loya

Almanya Sohbet Hattı, Almanya Sohbet Sitesi, Almanya Sohbet Odası arıyorsanız en doğru sohbet sitesindesiniz.

Mavi

Almayan sohbet, almanya mobil sohbet, almanya chat odaları, avrupa sohbet, almanya kaliteli sohbet, lafazan.net almanya guvenilir sohbet,

Sen

Emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

Recent

Almaya Sohbet Hattı ve Almanya Sohbet için en iyi adres https://www.lafazan.net/

AsyaM

Sohbet paylastikca güzeldir Almanya Sohbet hatti icin an iyi adres hhps:/ /ww.lafazan.net

SamueL

almaydakı tum arkadasları bekleız. kalıtelı arkadaslıklar burada

eLenor

Almanya Sohbet Hattı, Almanya Chat Hattı, Almanya Mobil Sohbet Hattı Lafazan.net de

HeRa

Almanya sohbet ararken buldum. Guzel bir sohbet sitesi

Bir cevap bırakın.