Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

15 Mart 2020 Burç Yorumları Burç Yorumları - Astroloji


15 Mart 2020 Burç Yorumları

Burç Yorumları

 Burç yorumlarını merak edenler için 15 Mart Pazar burç yorumları geldi. İşte 15 Mart 2020 Pazar günlük burç yorumları…

15 Mart Koç Burcu Yorumları

İnatçı yapınızı çalışma hayatınızda da gerçekleştirmeli ve çevrenizdeki insanlarla ortak noktalar bulmalısınız. Aşk hayatınızda sevgilinizle birlikte yaşıyor olmanız size iyi gelmiyor. Devamlı yan yana olmanız tartışmaların artmasına neden oluyor. Bu aralar yediklerinize dikkat etmelisiniz.

15 Mart Boğa Burcu Yorumları

Yeni çalışmalarınız için araştırma yapmanız gerekiyor. Çabuk karar vermemeli ve olayları akışına bırakmalısınız. Aşk hayatınızda da sevdiğiniz kişiye karşı dürüst olmalı ve onunla bazı konuları açık bir şekilde konuşmalısınız. Kendinizi yenilemeniz için güzel fırsatlar gelecek. Beslenmenize dikkat etmelisiniz.

15 Mart İkizler Burcu Yorumları

İş hayatınızla ilgili mantıklı olmayacak konulardan uzak durmalı ve duygusal davranmamalısınız. Bazen istediğiniz şeyler anında olmayabiliyor. Bugün özelinde ısrarcı davranmanız aşk hayatınıza zarar verebilir. Uzun süredir beklediğiniz bir haber bugün size gelebilir.

15 Mart Yengeç Burcu Yorumları

Bazı organizasyonlarda oluşunuz hayatınızın renklenmesini sağlıyor. Bugün yeni kararlar için çok uygun bir gün olacak. Hem iş hem de ekonomik olarak şanslı hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda ise karşı cins üzerindeki etkiniz daha da artacak. Bugün özelinde biraz şımarabilirsiniz.

15 Mart Aslan Burcu Yorumları

İş hayatınızdaki herkesin sizin gibi disiplinli olmadığının farkına varın. Herkesin farklı çalışma stratejileri olabilir, siz daha çok sonuçlara odaklanın. Özel hayatınızda fazla temkinlisiniz. Aşk ilişkilerinizin sizi üzmesine izin vermeyin.

15 Mart Başak Burcu Yorumları

Bugün enteresan konulara ilgi duyacak ve hayatınıza farklılıklar kazandırmak isteyeceksiniz. Bu durum moralinizi düzeltecek. Aşk hayatınızda her şey şu anda güzel gidiyor. Ancak aynı anda konuşarak birbirinizin özgürlük alanını kısıtlıyorsunuz. İlişkinize saygıyı getirmeniz gerekiyor. Ani tepkiler vermemelisiniz.

15 Mart Terazi Burcu Yorumları

İş hayatınızda çevrenizdekilere karşı çok kapalı davranıyorsunuz. Konulara yanlış yerden bakıyor ve kendinizi iyi bir şekilde ifade edemiyorsunuz. Sevindiğiniz anlarda daha enerjik ve yaratıcı bir kişi haline geliyorsunuz. Bugün güçlü duygulara ihtiyacınız olacak. Kontrolsüz harcamalardan uzak durun.

15 Mart Akrep Burcu Yorumları

Etrafınızdaki düşmanları alt etmenin en iyi yolu iyi niyetinizi kaybetmemeniz, bunu unutmayın. Enerjinizi ilişkilerinize aktarabilen nadir kişilerden bir tanesisiniz. Hemen herkesi ikna edebiliyorsunuz. Bu aralar sağlınıza dikkat edin. Devamlı olarak yorulmanız, kendinize zaman ayırmanız gerektiğini gösteriyor.

15 Mart Yay Burcu Yorumları

İş anlamında neredeyse kimse sizden iyi değil. Aklınızı ve sezgilerinizi çok iyi bir şekilde kullanıyorsunuz. Aşk hayatınızda da her şey istediğiniz gibi ilerleiyor ve onun üzerindeki etkiniz daha da artıyor. Kış aylarında gelen hastalıklara karşı dikkatli olmalısınız.

15 Mart Oğlak Burcu Yorumları

Çevrenizdeki bütün olayları farklı bir bakış açısıyla yorumladığınız için hayata komik gözüyle bakıyorsunuz. Venüs sayesinde karşı cinsin ilgisini daha fazla çekeceksiniz. Bugün hızlı hareket etmeniz gerekiyor. En ufak detayı bile gözden kaçırmayın. Gözden kaçırdığınız şeyler daha sonradan başınıza bela olabilir.

15 Mart Kova Burcu Yorumları

Çevrenizdeki insanların anlamsız yorumlarını duymanız canınızı sıkıyor. Ancak siz yine de aldırmamalısınız. Başarılarınız bazı insanları rahatsız edebilir. Başarılı olmanız ekonomik olarak da rahatlamanızı sağlayacak. Biraz daha sabredin güzel günlere çok az kaldı.

15 Mart Balık Burcu Yorumları

İşinizde yeniliklere hazır olmanıza rağmen devamlı bir motivasyon kaynağı arıyorsunuz. Gezegenler sizi sürekli destekliyor ve çekici bir kişiye benziyorsunuz. Seçimlerinizi doğru yapmalısınız. Aklınızı daha fazla kullanabileceğiniz çevrelerde bulunmalısınız. Enerjiniz şu anda da çok yüksek.Toplam 2 Yorumlar
Meftun

En iyisimi Nisani bekliyim ben...

SamueL

burclar osmanlıda cok kullanılırmıs

Bir cevap bırakın.