Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Canlı Radyo Dinle - Radyo Dinle - Online Radyo Dinle


Canli Radyo Dinle

Canlı Radyo Dinle

Türkiye’de günde 1 saat 43 dakika radyo dinleniyor. En çok iş gidiş-geliş saatlerinde.
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Radyo Dinleme Eğilimleri Araştırması yaptı. Sonuçlara göre kadınlar çoğunlukla cep telefonundan, erkeklerin ise taşıtlardan radyo dinliyor. Türkiye’de günlük ortalama radyo dinleme süresi ise 1 saat 43 dakika oldu.

26 ilde, 15 yaş ve üzeri 4 bin 512 kişiyle görüşen RTÜK, en çok radyo dinleyenlerin 55 yaş ve üzeri olduğu sonucuna ulaştı. Araştırmaya katılan erkeklerin yüzde 59’u, kadınların ise yüzde 41’i her gün radyo dinliyor. Her iki kişiden biri radyoyu 1 saat ve daha az dinlerken, hafta sonu 1 saat ve daha az radyo dinleyenlerin oranı, hafta içine göre daha yüksek oldu.

EN ÇOK EGE VE İÇ ANADOLU DİNLİYOR

Türkiye’de en çok Ege ve İç Anadolu bölgesinde radyo dinleniyor. Bölge insanlarının günde ortalama 2 saat 11 dakika radyo dinlenildiği belirlendi.

Radyonun en yoğun dinlenildiği saat dilimleri hafta içi, sabah işe gidiş ile işten çıkış saatleri oldu. Hafta sonu ise en fazla 18.00-21.00 arasında radyo dinleniyor.

Canlı Radyo DinleRADYO EN ÇOK CEP TELEFONUNDAN

Radyo yayınlarının en fazla takip edildiği cihaz yüzde 47,8 ise cep telefonu oldu. Bunu sırasıyla araç radyosu, televizyon, klasik radyo, bilgisayar ve tabletler takip etti. Radyo yayınlarını kadınlar cep telefonu ve televizyondan, erkekler ise araç radyosu ve klasik radyodan daha fazla takip ediyor.

ARABESK VE ROCK ARTIŞTA

2009-2014-2019 yıllarında yapılan aynı araştırmalarına göre arabesk ve fantezi müzik, yerli pop ile rock müziği ve yabancı pop/rock müzik türlerinin dinlenme sıklığı yıllar içindeki büyük artış sağladı. Yerli pop müzik dinleyen kadınların oranı yüzde 52,8, erkeklerin oranı ise yüzde 47,2 olurken, erkekler radyoda en fazla Türk Halk Müziği türünü tercih ediyor.

Canlı Radyo Dinle

internet uzerinden yayin yapan sayisiz radyo arasindan siyrilip bizde dinleyici ile bulusmak kaliteli yayinlarla hizmet vermek icin LafazanFm olarak yola ciktik.

Radyo Lafazan FM olarak misyonumuz, yayıncı arkadaşlarımızın keyif alması ve bunu dinleyenlere yansıtması..
Deneyimli, kaliteli, saygın, samimi, içten yayıncılarımız ile dinleyicilerin beklentisi doğrultusunda her kitleye hitab eden bir radyoyuz.
Türkiye ve Dünya’nın farklı ülkelerinden bizlere eşlik eden değerli dinleyici ailemiz ile geçmişten bugüne söylenen en güzel şarkıları sevdiklerimiz ile paylaşarak müzik yolculuğunda hep beraber yol alıyoruz..

** Lafazan FM ailesi için sohbet ve müzik bir arada dolayısı ile tadından yenmez diyoruz 
Laf lafı açsın, dinleyen sohbet severler Lafazan FM ile coşsun diyoruz ve herkesi bu muhabbete davet ediyoruz
Nefesimiz yetene, sözlerimiz tükenene kadar Lafazan FM ‘den sizlere sesleniyor olacağız..
Sağlıkla, sevgiyle, aşkla, muhabbetle kalın..Toplam 5 Yorumlar
SamueL

Iyı yayınLar canlar

Meftun

Ehlee mahatta ve ehsena dj yet hunaaa ehlen bikun le lafazan if..emmmm

NEFRED

www.lafazan.net

Flu

Radyo dinlemek çok keyifli. Heleki LafazanFm radyo dinlemek bambaşka keyifli

eSs

Canli radyo dinlemek icin lafazan.net adresini tercih edin. Keyifli radyonun adresi

Bir cevap bırakın.