Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kamerali Sohbet Kurallari - Kamerali Görüntülü Sohbet - Sesli Sohbet


Kamerali Sohbet  Kurallari

Kamerali Sohbet Kurallari

Canli Sohbet, Kamerali Sohbet, Goruntulu Sohbet, Resimli Sohbet, Sesli Sohbet kurallari

Sohbet sitesine Girerek en az 16 yaşında olmayı kabul etmiş olursunuz. Burada olmaya hak kazandığınız sürece ırk, yaş veya cinsiyete göre ayrımcılık yapmayız.

Yani reşit değilseniz, lütfen şimdi gidin.
Skype gibi telefon numaralarının, e-postaların veya anlık mesajlaşma kimliklerinin herkese açık olarak gönderilmesine izin verilmez.
Para veya hediye kartı karşılığında web kamerası veya başka hizmetler sunmak kesinlikle yasaktır ve KALICI bir yasakla sonuçlanacaktır.


18 yaşın altındaki kullanıcıların fotoğraflarını yüklemek kesinlikle yasaktır ve sizi ağır cezalara maruz bırakır. Bunun olduğuna şahit olursanız, lütfen derhal bir yöneticiye veya moderatöre bildirin.


Gönderiyi kaydırmayın veya tekrar etmeyin. Her yükleme arasında makul molalar verin.
Sahibi olmadığınız içeriği paylaşmayın veya dağıtmayın. Buna, telif hakkı ile korunan veya resimler, özel sohbet mesajları ve kişisel bilgiler gibi özel mülkiyete ait içerikler dahildir.


Sohbet kullanıcılarının istismarına ilişkin herhangi bir şüpheli faaliyet, bunu derhal bir mod veya yöneticiye bildirin.
Diğer kullanıcıları hiçbir şekilde rahatsız etmeyin. Eğer yaparsan yasaklanacaksın.


Onlara ne kadar güvenebileceğinizi düşündüğünüz önemli değil, hiç kimseye kişisel bilgi vermeyin.
Birisi sizi rahatsız ediyorsa, lütfen sağlanan yok sayma aracını kullanın.


Sohbeti hacklemek veya suistimal etmek kanunen cezalandırılabilir bir suçtur.

Bize ulaşın sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak herhangi bir kesintiyi bir moderatöre veya destek ekibimize bildirin.

VIP SOHBET ÖZELLİKLERİ

Dosyalarınızı veya resimlerinizi herkese açık veya özel olarak yükleyin.
Hareketli kapaklar kullanın ve kullanıcı adınızın rengini değiştirin.
Özel İfadeler, Kullanıcı Adı gradyanı ve Metin gradyanı.
Tutarın iadesinin yasaklanması durumunda hesap koruması.

Ne bilmek istiyorsun

Gerçek dünya Sanal dünyadan çok uzak değil, bir Sohbette istediğiniz kişi olabilirsiniz ama bu yine de sonuçlar yaratabilir.

Burada sizi tehlikelerden korumak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, çeşitli araçlarınız var, basit bir tıklama ile kötüye kullanımı bildirebilir, bir kullanıcının size karşı yanlış bir tavrı olması durumunda yardım isteyebilirsiniz.

Her durumda, her zaman temel kuralları hatırlayın, kişisel verilerinizi, telefon numaranızı ve gizliliğinizi tehlikeye atacak diğer bilgileri asla yayınlamayın.

Konuyu derinleştirmek istiyorsanız, sizi genel bir sohbette güvenliğinizle ilgili tüm şüphelerinizi netleştirecek bir makale okumaya davet ediyoruz.

Bu Sohbet Hakkında

Diğer insanlara saygı gösterin, Kimseye zarar verebilecek hiçbir şey yapmayın, Cinsel olarak nesneleştirme, sürünme, şiddet eylemlerini açıklama, fiziksel tepkilerinizi açıklama, nefret söylemi veya cinsiyet, din, etnik köken, cinsiyet veya sosyoekonomik geçmişe dayalı ayrımcı dil.

Hatalı davranış durumunda Sohbet ve Hesabın iptalini yasaklamaktan çekinmeyeceğiz.

Birçok sınırlama ile Misafir Olarak Sohbet edebilirsiniz, bu, ortamı seviyorsanız denemenizi sağlayacaktır.

Bir Kullanıcı Hesabı kaydettirmek, Sohbetimizin tüm Sosyal özelliklerine sahip olmanızı, duvarda yayınlamanızı, Arkadaşlık istekleri göndermenizi ve almanızı, ayrıntılı bir Profile sahip olmanızı ve daha fazlasını sağlar.

Kullanıcılarımız tüm işlevleri adım adım öğrenmenize yardımcı olacak, zamanla diğer birçok özelliğe erişmek için VIP kullanıcı da olabilirsiniz.Toplam 1 Yorumlar
ByCaL

hadi hayırLı oLSun kameraLı Sisteme gecmıS buLunuyoruz :)

Bir cevap bırakın.