Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kaz Tuyu Mont Nasil Temizlenir - Kaz Tuyu Mon Nasil Yikanir


Kaz Tüyü Mont Nasıl Yıkanır

Kaz Tüyü Mont Nasıl Temizlenir?

  1. Kaz tüyü montlarını temizlerken dikkat etmemiz gereken en önemli husus dikiş yerlerinden çıkan tüylerin kesilmesi olmalıdır. Bu tüyleri kesmeden yıkama yaparsanız daha çirkin ve uzun tüylere sahip olabilirsiniz. Tüyleri monttan ayırmak içinde çekme değil kesme işlemini yapmalısınız.
  2. Kaz tüyü montu yıkarken makinenizde başka bir yıkama ürünü bulundurmamalı ve makine içerisine bir tenis topu koymalısınız. Top nemi çekerek sadece montun temizlenmesini sağlayacaktır.
  3. Kaz tüyü mont nasıl yıkanır sorusu için bir diğer püf nokta ise ağır deterjanların kullanılmaması gerektiğidir.
  4. Makinenizi 30 derecede ve elde yıkama programında çalıştırarak kışlık montlarınızın tamamını güvenle yıkayabilirsiniz.
  5. Makinenizden çıkan kaz tüyü montunuz bütün tüylerini kaybetmiş gibi görünebilir bu gözünüzü korkutmasın bir sandalyeye asarak ara ara çırpmanız ve silkelemeniz ayrıca yüksek ısıya maruz bırakmadan hızlıca kurutmanız montu eski haline döndürecektir.
  6. Eğer kaz tüyü montu yıkamak için tenis topunu nereden bulacağız diyorsanız bir file içerisinde ters çevirdiğiniz kot pantolonu montla birlikte yıkayabilirsiniz.
  7. Eğer kurutma makineniz varsa montu makinede kurutmanız daha doğru bir işlem olacaktır.
  8. Eğer tenis topu ya da kot pantolon yerine kullanmak istediğiniz kurutma toplarınız varsa bunları da kullanabilirsiniz.

Pratik ve faydali bilgiler www.lafazan.net Sohbet Chat adresinde.Toplam 1 Yorumlar
SamueL

kaz tuyu hımm.. ben ordek tuyu kullanıyorum :D

Bir cevap bırakın.