Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kibris Ucuslari - Kktc Ucuslari Ne Zaman Basliyor - Kktc


KKTC uçuşları ne zaman başlıyor?

Kktc Uçuşları Başlıyor mu?

KKTC uçuşları ne zaman açılıyor? Yeni normalleşme adımları yurt dışı seferleri belirli ülkeleri kapsayacak şekilde başlatıldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden gelen açıklamada da 1 Temmuz’dan itibaren ülkeye girişlere izin verileceğini duyurdu. KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay yaptığı açıklamada, İstanbul ve Ankara’dan Kıbrıs’a iki charter uçuş düzeneceğini söyledi. İşte, ayrıntılar…

KKTC’DEN ÜLKEYE GİRİŞLERE İZİN

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC), 1 Temmuz’dan itibaren ülkeye girişlere alınan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında izin verecek.

Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Kudret Özersay, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Özersay, 1 Temmuz’dan itibaren KKTC vatandaşları ve dışındakilerin ülkeye gelebileceklerini, bunun için ülkelere göre üç kategori belirlendiğini söyledi.

A kategorisinde Türkiye, Malta, Bulgaristan, Norveç, Almanya, Avusturya, Finlandiya, Slovenyan, Macaristan, İsrail, Yunanistan, Danimarka ve Litvanya’nın bulunduğunu kaydeden Özersay, bu ülkelerden gelecek yolcuların uçuş öncesi son 72 saatte yapılmış ve sonucu negatif PCR testinin olması halinde ülkeye girebileceklerini belirtti.

En son haberler Lafazan.net Sohbet, Chat, Mobil Sohbet sitesinde..Toplam 4 Yorumlar
SamueL

A kategorisinde Türkiye, Malta, Bulgaristan, Norveç, Almanya, Avusturya, Finlandiya, Slovenyan, Macaristan, İsrail, Yunanistan, Danimarka ve Litvanya’nın bulunduğunu kaydeden Özersay, bu ülkelerden gelecek yolcuların uçuş öncesi son 72 saatte yapılmış ve sonucu negatif PCR testinin olması halinde ülkeye girebileceklerini belirtti. gayet bılgılı bır paylasım

Asa

Paylaşım için teşekkürler

NEFRED

Emeğinize sağlık

Deniz

Paylaşım için teşekkürler

Bir cevap bırakın.