Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

2020 Kisa Sac Modelleri - Kısa Saç Modelleri - Saç Modelleri - Kisa Saclar


2020 Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri

Kadınların uzun saça tutkusu hemen hemen herkes tarafından bilinir. Ama kısa saç modelleri vardır ki her yüz şekline gider ve günlük hayatı oldukça kolaylaştırır. Yazimizda her yüz modeline yakışacak ve oldukça kolay şekil alan kısa saç modellerine bakabilirsiniz.

Kolay şekillenen kısa saç modelleri

Asimetrik kesim

Asimetrik saç kesim modeli Victoria Beckham ile birlikte trend olmuş ve bir daha hiç modası bitmemiş bir saç modelidir. Şekil vermesi de bir o kadar kolay ve pratiktir. İster düzleştirici ile şekil verebilir ister maşa yapabilir isterseniz de saçınızın doğal haliyle kullanabilirsiniz.

Katlı bob kesim

Uzun yıllardır kullanılan katlı kesim bob kesimle birleşince ortaya kusursuz saç modelleri çıkıyor.

Pixie kesim

Bugünlerde sokakta her 10 kadından 3’ünde görüyoruzdur muhakkak. Yarattığı cool havası tartışılmaz bile. Birde çift renkli saçla kullanılıyorsa görüntü nefes kesici olabilir.

Küt kesim

Küt kesim saçların yakışmayacağı yüz yoktur. Boyutuna kendiniz karar verip ufuk çizgisi kadar düz saçlara sahip olabilirsiniz. 

Choppy kesim

Choppy kesimlerde elinizi saçınızdan alamayacağınızı iddia ediyoruz. Choppy saç kesimi de aynı pixie kesim gibi çift renkli kullanıldığında kusursuz bir görünüm kazandırıyor.Toplam 1 Yorumlar
SamueL

:D:D:D:D:D:D:D bısey demıyorım :D

Bir cevap bırakın.