Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Melanur Balığı Faydaları Nelerdir? - Melanur Balığı Besin Değerleri?


Melanur Balığı Faydaları Nelerdir?

Melanur Balığı Faydaları Nelerdir?

Balık yemenin apayrı bir kültürü vardır. Yazlık yerlerde özellikle yaz akşamlarında, balkon veya teraslarda balık masalarının kurulduğu aile samimiyetleri asla tartışılmaz. Bol salatalı tabakların süslediği akşam yemekleri, ızgarada pişen balıkların kokusu ile daha da lezzetlenir. Bu sırada mutfaktaki telaşlar da bitmez. Sürekli bir getirmeler ve götürmeler yaşanır. Aman masada eksik olmasın diye aile üyeleri el birliği ile balık ziyafeti için koştururlar.
Tabi koşturmacalar arasında babalara düşen görev ise, balığı tam kıvamında ve lezzetinde pişirip sofraya getirmektir. Özenerek ızgara çevrilir. Dakikalar tutulur ve çeşitli balıklardan oluşan ziyafet başlar.
Melanur Balığı Faydaları Nelerdir? Melanur Balığı Besin Değerleri?
Melanur balığı omega-3 ve omega-6 açısından zengin bir balıktır. Vücudun gereksinim duyduğu omega yağ asitleri saç ve göz sağlığı için oldukça etkilidir. Doktorlar haftada 2 defa balık tüketimini önermektedir. Çocukların gelişme döneminde balık tüketmesi, kemik gelişimi ve zihinsel gelişimi desteklemektedir. Ayrıca omega-6 hücre yenileyici bir maddedir. Melanur balığını tüketerek daha genç kalabilirsiniz.Toplam 2 Yorumlar
NEFRED

www.lafazan.net

SamueL

Melanur balığı omega-3 ve omega-6 açısından zengin bir balıktır. Vücudun gereksinim duyduğu omega yağ asitleri saç ve göz sağlığı için oldukça etkilidir. Doktorlar haftada 2 defa balık tüketimini önermektedir. Çocukların gelişme döneminde balık tüketmesi, kemik gelişimi ve zihinsel gelişimi desteklemektedir. Ayrıca omega-6 hücre yenileyici bir maddedir. Melanur balığını tüketerek daha genç kalabilirsiniz.

Bir cevap bırakın.