Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Netflix Turkiye En Cok Izlenenler - Turkiye Netflixde Hangi Dizilere Bakiyor


Netflix Türkiye 2019’da En Cok Izlenen 10 Dizi'yi Acikladi

Netflix Türkiye

Netflix Türkiye de En Cok Izlenen Diziler

1 – Atiye

İstanbul’da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu’daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır. Dizinin başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür yer alıyor.

2 – La casa de papel

Profesörün, İspanyol Kraliyet Darphanesi’ni hedef alan büyük soygun için genç bir kadın soyguncu ve 7 suçluyu işe almasıyla başlayan macera üçüncü sezonuyla devam ediyor. 

3 – The Witcher

Mutasyona uğramış canavar avcısı Rivyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alır.

4 – Hakan: Muhafız

Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle bağını keşfeden genç adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

5 – Stranger Things 3

Netflix’in en çok izlenen dizisi ünvanını alan Stranger Things üçüncü sezonuyla izleyicinin karşısına çıkıyor. Yaz, yeni işler ve filizlenen bir aşkla gelir. Ama Dustin’in radyosu Rusça bir yayın yakalayıp Will bir şeylerin yanlış gittiğini hissedince hava değişir.

6 – Black Mirror

Distopik hikayelere odaklanan dizi üç bölümden oluşan 5. sezonuyla 5 Haziran’da yayımlandı. İlk bölüm, en sevdikleri bilgisayar oyununun sanal gerçeklik eklentisinde yeniden buluşan eski üniversite arkadaşlarının hikayesini ele alıyor. 

7 – Sex Education

Özgüvensiz Otis terapist annesi sayesinde cinsel tavsiyeler hakkında her şeyi bilmektedir. Öyle ki asi Maeve ona okulda bir seks terapisi kliniği açmayı teklif eder.

8 – The Umbrella Academy

Babalarının ölümüyle yeniden bir araya gelen sıradışı yeteneklere sahip kardeşler, şaşırtıcı aile sırlarını ve insanlığı bekleyen yakın bir tehdidi açığa çıkarır.

9 – The I-Land

Hafızaları silinen ve birlikte bir adaya bırakılan bir grup yabancı, zorlu koşullarda hayatta kalmak için savaşır ve sıkışıp kaldıkları adayla mücadele eder.

10 – You

İkinci sezonuyla izleyicinin karşısına çıkan dizide yaslı Beck çareyi terapide bulur. Bu, Joe’nun da aynı şeyi farklı nedenlerle yapmasına sebep olur.Toplam 2 Yorumlar
SamueL

ben bunları hıc ızlememıstım tek tekkk ızlerım artık

Mervecan

Aliya İzzetbegoviç Müslümanlara; Muvahhid, Mücahit Alim bir Liderin hangi niteliklere sahip olması gerektiğini,ahlaklı ve adil yaşantısı ile ve mücadelesiyle gösterdi. Bizler ona müteşekkiriz. Allah(c.c) ondan razı olsun. Mekanını Cennette,Peygamber Efendimize komşu eylesin.. Buyurun lafazan sohbet en güzel yer kardeş Dost Gibiyiz🤗❤❤❤

Bir cevap bırakın.