Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Oturma Şeklinize Göre Kişiliğiniz - Vucut Dili - Nasil Oturuyorsunuz


Oturma Şeklinize Göre Kişiliğiniz

Oturma Şeklinize Göre Kişiliğiniz

Nasıl oturuyorsun Bu, kişiliğiniz hakkında bacak duruşunuzun olduğunu söylüyor ..

Oturma Şekliniz Size Kendinizle İlgili henüz Bilmediğiniz Bir Şey Söyler ..

Vücut dili; sık sık kendiniz hakkında düşündüğünüzden veya istediğinizden daha fazlasını söyler. Özellikle diğer insanlarla veya kendinizle olan ilişkilerinizde, bunları kendiniz ve diğer insanlarla ilgili daha fazla şey öğrenmek veya onları ortaya çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Vücut dilimize dayanarak, aslında dil kullanımımızla yaptığımızdan çok daha fazlasını anlatıyoruz. Daha çok davranışımızın arkasındaki duygu ve motivasyonla ilgilidir. 

Bazen duyguları kelimelerle ifade etmek kolay değildir. Genellikle farkında olmadan sözlü olmayan iletişim kurarız. Nasıl hissettiğimizi ve başkalarıyla nasıl ilişki kurduğumuzu belirtmek için vücut dilimizi kullanırız. 

Bedenin sözsüz dili çok önemlidir. Örneğin, oturma duruşunuz nasıl? Resme yakından bakın ve bireysel oturma konumlarının ne anlama geldiğini öğrenin. Gerçekten çok ilginç! 

Oturma pozisyonunun kişilikleri hakkında ne söylediğini bilerek seyahat ettiğiniz veya birlikte çalıştığınız kişiler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Oturma Şeklinize Göre Kişiliğiniz

Oturma Şeklinize Göre Kişiliğiniz

Oturma pozisyonun nasıl Bu size karakterinizden bahsediyor:

A Pozisyonu:  Karizmatiksiniz, kendiliğindesiniz ve kararlar hakkında fazla düşünmüyorsunuz. Bu tutum sizi sorunlara sokabilir, ancak doğal çekiciliğinizin genellikle hiçbir sonucu yoktur. 

Hayatı yeni deneyimler kazanmak için bir macera olarak görüyorsunuz. Çok popülersin ve çabuk arkadaşlık kuruyorsun. Ancak çoğu zaman bu temaslar kısa sürelidir.

Pozisyon B:  Sen gerçek bir hayalperestsin. Hayal gücünüz büyük ve genellikle rüyalarda kaybolursunuz. Empati kuruyorsunuz ve diğer insanlarla hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kuruyorsunuz.

 Bununla birlikte, bu aynı zamanda daha sık arkanıza yaslanıp arka planda kalmanız anlamına gelir. İyi dinleyebilir ve duygularınızla doğrudan temas halinde olabilirsiniz.

Pozisyon C:  Oldukça kaotiksiniz ve konsantre olmakta zorlanıyorsunuz. Hareketsiz oturmayı sevmiyorsun. Düşünceleriniz durmaksızın ilerler ve genellikle önce düşünmeden kendinizi ifade edersiniz. 

Gerilim yayınız oldukça küçük, yani çabuk sabırsızlanıyorsunuz. Çok fazla uyarımın olduğu canlı bir ortamda kendinizi en rahat hissedersiniz. İlişkilerde zıt bir kutba ihtiyacınız var, daha sakin ve sizi ara sıra geri getiren biri.

D Pozisyonu:  Zekisiniz ve mantıklı düşünüyorsunuz. Çok vicdanlı, titiz, düzenli ve temizsiniz. Evinizdeki her şeyin bir yeri var. Başkalarına karşı daha çekingensiniz ve doğrudan açılmıyorsunuz. 

Duygularınızı kendinize saklama eğilimindesiniz. Ama dürüstsün ve dedikoduyla hiç baş edemezsin. Birçok durumda sakin kalırsınız ve genel bir bakış sağlarsınız.

Pozisyon E:  Çok hedef odaklısınız ve kariyeriniz sizin için çok önemli. Yüce hedefinize ulaşmaya çalışıyorsunuz ve daha azıyla da tatmin olmuyorsunuz. Ayrıca kendinize ve çevrenizdekilere kişisel olarak yüksek taleplerde bulunuyorsunuz. 

Özellikle aşk ve sağlık alanında. Mükemmeliyetçisin ve görünüşüne çok dikkat et. Her zaman daha fazlası için çabalarsınız ve hareketsiz kalamazsınız ve her şeyi olduğu gibi alamazsınız.Bir cevap bırakın.