Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Turkiyede Tatil Yapmak Mumkun mu - Almanya Türkiye Arasi Seyahat Izni


Türkiye’de 2020’de tatil yapmak mümkün mü?

Türkiyede Tatil Yapmak Mümkünmü

Türkiyede 2020’de tatil yapmak mümkünmü

Korona krizi seyahat binlerce insanın tatil planlamasını etkileyerek zorlaştırıyor. Türkiye, şimdilik en azından Alman turistlerin seyahat uyarısının kaldırılmasını bekliyor. Korona krizine rağmen 2020 yazında Türkiye’ye tatil mümkün olacak mı? Ülke Haziran ayından itibaren yurt dışından turist almayı umuyor. Ayrıca Alman hükümetinin kendi vatandaşlarına Türkiye ile ilgili seyahat uyarısının kaldırılmasını bekliyor. Ancak, tatilcilerin yeniden giriş yapmasının mümkün olacağı henüz kesin bir tarih yok. Federal Almanya Dışişleri Bakanlığı 14 Haziran 2020’ye kadar dünya çapında bir seyahat uyarısı yayınladı. Mevcut durum sona erdikten sonra uçuş bağlantılarının hızlı bir şekilde yeniden başlatılacağı varsayılabilir.

Korona krizi nedeniyle önceden rezerve edilen seyahat iptal edilirse ne olur?
Antalya’da rahat bir plaj tatili, İstanbul’a heyecan verici şehir gezisi veya akrabalarıyla ziyaret için Türkiye’ye seyahat etmenin birçok nedeni var. Ülke, Almanlar için yıllardır en popüler tatil yerlerinden biridir.

Ancak Korona virüs pandemisi döneminde, tatilciler Türkiye’ye uzun zamandır beklenen tatillerinin 2020’de gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak ediyorlar.

En guncel haberler lafazan.net Sohbet, Chat, Mobil Sohbet sitemizdeToplam 5 Yorumlar
user

Ne tatili otur evinde yaaaa.

SamueL

emeklerınıze saglık

eLa

Paylaşım için teşekkürler

NEFRED

Emeğinize sağlık

Deniz

Sohbetin Tek adresi

Bir cevap bırakın.